Firmamızın kurucusu Ersen Tayfur 1998 yılında kuyum sektöründe faaliyetlerine başlamış olup, geçmişten gelen bilgi ve birikimleriyle 2015 yılında ETC (Ersen Tayfur Concept) markasıyla kendi firmasını kurmuştur.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyen firmamız, sektörün önde gelen üreticileriyle iş birliği yapmaktadır. Yenilikleri takip ederek Dünya ile entegre çalışmalarımız firmamızın gelişimini sağlamaktadır. Ürünlerimizde ki model çeşitliliği ile her bölgeye hitap etmekteyiz. Merkez Bursa olmak üzere ürünlerimizin büyük bir kısmını Güney Marmara Bölgesi ‘nde satışa sunmaktayız.

Online satış ağımız ile hem nihai tüketiciyle hem de bayilerimiz ile Türkiye geneli ve sonrasında yurt dışında da hizmet vermeyi hedefliyoruz.

ETC markasıyla, sektörümüzde öncü firma olabilmek adına yeniliklerin takibini ve uygulamasını amaçlamaktayız. Yaptığımız arge çalışmaları ile sektöre yön vermek ve yeniliklere imza atmak hedeflerimiz arasındadır. Tüm hizmet ağlarımız da “ Kalite, Güven, Sürat ve Müşteri Memnuniyeti” en önemli ilkelerimizdendir.

Sektörün gerektirdiği yatırımları zamanında doğru bir şekilde yaparak işini ve potansiyelini geliştiren bir firma olmak. Katma Değer bakımından kaliteli ürünler ile Dünya üzerindeki diğer rakiplerimizden ileriye giderek Ülkemize daha fazla kaynak yaratmak.